فکری: از صدرنشینی استقلال ناراحتند، از میلیچ خبر ندارم!

به گزارش وبلاگ راوه بلاگ، محمود فکری بعد از باخت یک بر صفر استقلال مقابل سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال گفت: هر دو تیم بازی خوبی ارائه دادند. افسوس می خورم دیداری را که می توانستیم با پیروزی و کسب 3 امتیاز به انتها برسانیم، شکست خوردیم و هیچ امتیازی نگرفتیم.

فکری: از صدرنشینی استقلال ناراحتند، از میلیچ خبر ندارم!

وی اضافه نمود: بازیکنان ما در این بازی تمرکز لازم را نداشتند و به همین دلیل نتوانستند توانایی های خود را بروز دهند. بعد از دریافت گل هم برای به ثمر رساندن گل مساوی عجله داشتند و قدری شتاب زده عمل کردند. امروز فوتبال روی بد خودش را به ما نشان داد.

سرمربی استقلال تاکید کرد: به سایپا هم تبریک می گویم. آنها هم بازی خوبی ارائه دادند و این 3 امتیاز مبارک آنها باشد. این بازی هم برای ما تمام شد و باید از همین الان خودمان را برای بازی آینده آماده کنیم.

وی با انتقاد از عملکرد داوران در دیدارهای استقلال یادآور شد: ما به این موضوع عادت کردیم که اشتباهات داوری به ضررمان باشد. نمی دانیم داستان چیست، اما استقلال خیلی تنهاست. ما صدر جدول هستیم و تیممان بوی قهرمانی می دهد. فکر می کنم بعضی ها از این موضوع ناراحت هستند. اما ما تلاش می کنیم تا فرایند خوبمان را حفظ کرده و موقعیتمان را در صدر جدول حفظ کنیم.

فکری با اشاره به برنامه ریزی بازی ها گفت: بازی ها مدتی به خاطر پرسپولیس به تعویق افتاد و آنها بازی فشرده دارند، اما امروز ما 5 روز یک بار بازی می کنیم و آنها هفته ای یکبار و این عجیب است.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا هرویه میلیچ به استقلال باز می گردد یا خیر گفت: از میلیچ خبر ندارم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فکری: از صدرنشینی استقلال ناراحتند، از میلیچ خبر ندارم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: از صدرنشینی استقلال ناراحتند، از میلیچ خبر ندارم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید